Skontaktuj się z nami Telefon tel. 698 989 783 lub Skrzynka pocztowa info@biglittlethings.edu.pl
PL EN
Telefon Ikona poczty elektronicznej

Aby zaistniała autentyczna dwujęzyczność, musimy dokonać zanurzenia w języku przez kilka godzin dziennie. 

W naszym przedszkolu dzieci spędzają 4 godziny każdego dnia pod opieką nauczyciela-native speakera, który również codziennie prowadzi z nimi zajęcia dydaktyczne.

Sprawiają że każde zajęcia są dynamiczne i wesołe. Łatwe do opanowania piosenki na każdą okazję, gry i zabawy  – angielski sam wchodzi do głowy.

To bardzo efektywna metoda nauki czytania i pisania w języku angielskim, stosowana w szkołach również w odniesieniu do dzieci angielskojęzycznych.

Dzięki jej stosowaniu, dzieci opuszczające zerówkę w naszym przedszkolu potrafią czytać i pisać słowa i zdania.


AUTORSKIE PROGRAMY


Nasi nauczyciele są profesjonalistami – sami opracowują program pracy z dziećmi bazując na podstawie programowej oraz STEAM curriculum z elementami edukacji językowej, matematycznej, technicznej oraz projektami interdyscyplinarnymi wdrażanymi metodą projektu. Elementem naszej edukacji jest też dbałość o umiejętności społeczne naszych wychowanków.

Nauczyciele angielskojęzyczni zatrudnieni w BLT to entuzjaści pracy z dzieciakami. Pochodzą z krajów anglosaskich (USA, RPA, Australia, Irlandia). Wymogami podstawowymi są doświadczenie w pracy w przedszkolu, a także uprawnienia do nauczania.
dr Natalia Bobryk-Deryło

Przeczytaj artykułW naszym przedszkolu nauczanie języka angielskiego prowadzą wyłącznie native speakerzy z krajów anglosaskich, którzy przez pół dnia przebywają z dziećmi, prowadząc zajęcia dydaktyczne i ucząc dzieci języka w codziennych sytuacjach.

Nasze przedszkolaki na zajęciach anglojęzycznych poszerzają swoje kompetencje matematyczne, śpiewają, tworzą prace plastyczne i biorą udział w eksperymentach.