Skontaktuj się z nami Telefon tel. 698 989 783 lub Skrzynka pocztowa info@biglittlethings.edu.pl
PL EN
Telefon Ikona poczty elektronicznej
Banner strona główna Little Things Matter
DWUJĘZYCZNOŚĆ
Ikona

Immersja

Aby zaistniała autentyczna dwujęzyczność, musimy dokonać zanurzenia w języku przez kilka godzin dziennie.

Ikona

Jolly
Phonics

To bardzo efektywna metoda nauki czytania i pisania w języku angielskim, stosowana w szkołach również w odniesieniu do dzieci angielskojęzycznych.

Ikona

Super simple
songs

Sprawiają że każde zajęcia są dynamiczne i wesołe. Łatwe do opanowania piosenki na każdą okazję, gry i zabawy - angielski sam wchodzi do głowy.

Ikona

Autorskie
Programy

Nasi nauczyciele są profesjonalistami – sami opracowują program pracy z dziećmi bazując na podstawie programowej oraz STEAM curriculum...

Ikona

Native
Speaker

Nauczyciele angielskojęzyczni zatrudnieni w BLT to entuzjaści pracy z dzieciakami. Pochodzą z krajów anglosaskich (USA, RPA, Australia, Irlandia).

Czytaj więcej
Video
JAK UCZYMY:
Ikona

Projekty

Ikona

Sensoryka
i doświadczenie

Ikona

Czytanie
i pisanie

Ikona

Mali Przyrodnicy

Ikona

Matematyka

Ikona

Ruch

Ikona

Zajęcia poranne

Ikona

Zajęcia popołudniowe dodatkowe

Ikona

NVC

Ikona

Goście w przedszkolu

Ikona

Wycieczki

Ikona

Z Rodziną

Czytaj więcej
Ikona instagrama
Polub nas na
Instagramie
@biglittlethingspreschool
Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

Skontaktuj się z nami
JAK UCZYMY:

Prywatne przedszkole językowe Warszawa Odolany

Właściwa komunikacja jest kluczowa na każdym etapie naszego życia. To nie tylko mowa ciała i umiejętności społeczne, ale też i znajomość języków obcych. Im szybciej rozpoczniemy ich naukę, tym łatwiej w przyszłości będzie nam przyswoić nowe języki – szczególnie angielski, który od wielu lat jest językiem międzynarodowym ułatwiając nam komunikację w pracy czy podczas wyjazdów wypoczynkowych.

Nasze przedszkole anglojęzyczne na Odolanach to pierwszy krok w zadbaniu o przyszłość dziecka. Nasi nauczyciele pochodzą z krajów anglojęzycznych – między innymi z RPA, Australii oraz Irlandii, dzięki czemu porozumiewają się po angielsku swobodnie ucząc maluchy codziennej komunikacji.

Najlepsze przedszkole językowe na Odolanach

Swoboda komunikacji, połączona z rytmicznymi piosenkami ułatwia zapamiętanie słów oraz gramatyki, co przekłada się na późniejsze umiejętności i łatwość w zdobywaniu wiedzy. Warsztaty i zajęcia organizowane przez naszych nauczycieli są angażujące i ciekawe, ale co najważniejsze – uwielbiane przez naszych podopiecznych.

Przedszkole dwujęzyczne to jednak nie tylko nauka języka obcego, ale też i podstawa programowa, którą realizujemy – stawiamy na rozwój sensoryczny dzieci, pomagając im w poznaniu swoich zmysłów i wykorzystaniu ich w dalszych etapach życia. Przygotowujemy maluchy do rozpoczęcia nauki wczesnoszkolnej poprzez edukacyjne zabawy. Nie zapominamy też o przyjemnościach, do których zalicza się wycieczki, przedstawienia oraz spotkania z niesamowitymi gośćmi!

Nietuzinkowe przedszkole na Ordona

Mieszanka zabawy, nauki oraz języków obcych sprawia, że nasze przedszkole językowe na Woli jest naprawdę wyjątkowe! Potwierdzają to nasi podopieczni, którzy każdego dnia z uśmiechem przekraczają próg naszego prywatnego przedszkola. Wyjątkowe zabawy, podczas których każdy z naszych maluchów może rozwijać swoje pasje i zainteresowania wspomagają rozwój inteligencji oraz logicznego myślenia, ale uczą również działania w grupie i nawiązywania relacji społecznych.

Dla naszych wychowanków świat stoi otworem – wiemy, jak ważna jest komunikacja na każdym szczeblu dlatego też wspieramy jej rozwój na wielu płaszczyznach. Zapraszamy do kontaktu wszystkich rodziców maluchów, którzy szukają dobrego i wyjątkowego niepublicznego przedszkola językowego na Woli. Big Little Thing to więcej niż przedszkole językowe – to miejsce, w którym rozwój twojego dziecka jest na pierwszym miejscu, bo wiemy jak ważna jest jego przyszłość i samodzielna eksploracja świata!

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Święty Mikołaj nas odwiedził

Najlepsza sala zabaw - Sensorysie

Happy Thanksgiving everyone!

Kolejne przedstawienie teatru Gargulec