Skontaktuj się z nami Telefon tel. 698 989 783 lub Skrzynka pocztowa info@biglittlethings.edu.pl
PL EN
Telefon Ikona poczty elektronicznej
Banner strona główna Little Things Matter
DWUJĘZYCZNOŚĆ
Ikona

Immersja

Aby zaistniała autentyczna dwujęzyczność, musimy dokonać zanurzenia w języku przez kilka godzin dziennie.

Ikona

Jolly
Phonics

To bardzo efektywna metoda nauki czytania i pisania w języku angielskim, stosowana w szkołach również w odniesieniu do dzieci angielskojęzycznych.

Ikona

Super simple
songs

Sprawiają że każde zajęcia są dynamiczne i wesołe. Łatwe do opanowania piosenki na każdą okazję, gry i zabawy - angielski sam wchodzi do głowy.

Ikona

Autorskie
Programy

Nasi nauczyciele są profesjonalistami – sami opracowują program pracy z dziećmi bazując na podstawie programowej oraz STEAM curriculum...

Ikona

Native
Speaker

Nauczyciele angielskojęzyczni zatrudnieni w BLT to entuzjaści pracy z dzieciakami. Pochodzą z krajów anglosaskich (USA, RPA, Australia, Irlandia).

Czytaj więcej
Video
JAK UCZYMY:
Ikona

Projekty

Ikona

Sensoryka
i doświadczenie

Ikona

Czytanie
i pisanie

Ikona

Mali Przyrodnicy

Ikona

Matematyka

Ikona

Ruch

Ikona

Zajęcia poranne

Ikona

Zajęcia popołudniowe dodatkowe

Ikona

NVC

Ikona

Goście w przedszkolu

Ikona

Wycieczki

Ikona

Z Rodziną

Czytaj więcej
Ikona instagrama
Polub nas na
Instagramie
@biglittlethingspreschool
Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

Skontaktuj się z nami
JAK UCZYMY:

Najlepsze przedszkole językowe Warszawa – Wola

Zadbaj o przyszłość swojego dziecka w naszym przedszkolu dwujęzycznym na warszawskiej Woli. Doświadczona kadra oraz znakomity program dostosowany do umiejętności maluchów pozwoli im na świadome odkrywanie świata i zdobywania wiedzy, która zaowocuje w przyszłości! Jesteśmy pewni, że razem z nami twój mały odkrywca pozna swoje mocne strony i rozwinie talenty – także te językowe. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pomagamy twojemu dziecku w nauce języków obcych?

Nasi nauczyciele posiadają własne metody, dzięki którym przyswajanie języka obcego jest banalnie proste! Doskonała zabawa, rytmiczna muzyka pomagają nie tylko w zapamiętaniu słówek i oswajają z nowym językiem, ale też bawią i wspomagają rozwój inteligencji. Co ważne, pracujący u nas nauczyciele pochodzą z krajów anglojęzycznych, dlatego też ich zabawa słowem z twoim dzieckiem jest naturalna i swobodna.

Niepubliczne przedszkole Warszawa-Wola

W naszym przedszkolu anglojęzycznym na Woli dbamy nie tylko o rozwój nauki języka, ale też o ogólny rozwój dziecka. To właśnie w naszej placówce twój maluch ma możliwość nawiązania pierwszych kontaktów z innymi dziećmi i nauczyć się relacji społecznych i rozwiązywania problemów. Dbamy też o rozwój sensoryczny dzieci zapewniając im odpowiednie narzędzia, dzięki którym każdy ze zmysłów może stopniowo się rozwijać.

Nie zapominamy też o rzeczach tak ważnych, jak wspólna zabawa czy wycieczki – poznawanie świata to jedna z najważniejszych form rozwoju, dzięki której każdy maluch może dokonać własnych odkryć. Z przyjemnością organizujemy również przedstawienia, na które zapraszamy rodziców i dziadków.

Dwujęzyczne prywatne przedszkole na Woli – postaw na rozwój swojego dziecka

Jeśli zastanawiasz się, czy przedszkole dwujęzyczne jest dobrym wyborem – odpowiadamy, że tak. Maluchy w trakcie ciekawych zajęć i podczas zabawy mają okazję osłuchać się z językiem obcym, dzięki czemu w przyszłości nauka słówek, jak i gramatyki każdego innego języka będzie dla nich znacznie prostsza.

Przedszkole anglojęzyczne nie oznacza, że maluch nie będzie mówił poprawnie w języku polskim – wręcz przeciwnie! Przedszkole językowe to miejsce, w którym pobudzamy ciekawość do nauki i pomagamy w szybszym zdobywaniu wiedzy nie tylko teraz, ale i na późniejszych etapach życia. W naszym niepublicznym przedszkolu na warszawskiej Woli twój maluch będzie w dobrych rękach, a jego przyszłość znacznie łatwiejsza. 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami już dzisiaj. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie twoje pytania i przedstawimy naszą wspaniałą kadrę!

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Święty Mikołaj nas odwiedził

Najlepsza sala zabaw - Sensorysie

Happy Thanksgiving everyone!

Kolejne przedstawienie teatru Gargulec