Skontaktuj się z nami Telefon tel. 698 989 783 lub Skrzynka pocztowa info@biglittlethings.edu.pl
PL EN
Telefon Ikona poczty elektronicznej
Banner strona główna Little Things Matter
DWUJĘZYCZNOŚĆ
Ikona

Immersja

Aby zaistniała autentyczna dwujęzyczność, musimy dokonać zanurzenia w języku przez kilka godzin dziennie.

Ikona

Jolly
Phonics

To bardzo efektywna metoda nauki czytania i pisania w języku angielskim, stosowana w szkołach również w odniesieniu do dzieci angielskojęzycznych.

Ikona

Super simple
songs

Sprawiają że każde zajęcia są dynamiczne i wesołe. Łatwe do opanowania piosenki na każdą okazję, gry i zabawy - angielski sam wchodzi do głowy.

Ikona

Autorskie
Programy

Nasi nauczyciele są profesjonalistami – sami opracowują program pracy z dziećmi bazując na podstawie programowej oraz STEAM curriculum...

Ikona

Native
Speaker

Nauczyciele angielskojęzyczni zatrudnieni w BLT to entuzjaści pracy z dzieciakami. Pochodzą z krajów anglosaskich (USA, RPA, Australia, Irlandia).

Czytaj więcej
Video
JAK UCZYMY:
Ikona

Projekty

Ikona

Sensoryka
i doświadczenie

Ikona

Czytanie
i pisanie

Ikona

Mali Przyrodnicy

Ikona

Matematyka

Ikona

Ruch

Ikona

Zajęcia poranne

Ikona

Zajęcia popołudniowe dodatkowe

Ikona

NVC

Ikona

Goście w przedszkolu

Ikona

Wycieczki

Ikona

Z Rodziną

Czytaj więcej
Ikona instagrama
Polub nas na
Instagramie
@biglittlethingspreschool
Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

Skontaktuj się z nami
JAK UCZYMY:

Przedszkole językowe Bemowo

Zadbaj z nami o przyszłość swojego malucha i zapisz go naszego prywatnego przedszkola na Bemowie! Nasi wspaniali opiekunowie zadbają o to, aby twój maluch rozwinął wszystkie swoje talenty, a jego start w przyszłość był znacznie łatwiejszy. Przedszkole dwujęzyczne na Bemowie to najlepszy wybór.

Przedszkole językowe nie tylko realizuje podstawę programową, ale przede wszystkim wspomaga twoje maluchy w nauce języków obcych, co zaowocuje już na kolejnych etapach edukacji. Dzięki zabawie i wesołym piosenkom dzieci przyswajają nowe słowa, ale również uczą się poruszać oraz ćwiczą swój słuch.

Szerokie możliwości dzięki prywatnemu przedszkolu językowemu na Bemowie

Przedszkole anglojęzyczne może zapewnić twojemu dziecku właściwy rozwój dzięki współpracy ze wspaniałymi nauczycielami, którzy pochodzą z anglojęzycznych krajów jak Irlandia, USA, RPA czy Australia. To właśnie fakt, że nasi opiekunowie doskonale posługują się językiem angielskim sprawia, że komunikacja w przedszkolu jest naturalna, a to sprzyja dobrej zabawie i przyswajaniu wiedzy. Nauka języka angielskiego w przedszkolu pomaga dzieciom na dalszym etapie życia – nauka każdego innego języka będzie znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Zajęcia prowadzimy w sposób efektywny wykorzystując do tego zabawę połączoną z prostymi i zapadającymi w ucho piosenkami, dlatego też maluchy kochają nasze zajęcia i zawsze przychodzą do nas z uśmiechem!

Prywatne przedszkole dwujęzyczne na Bemowie – dobry start w przyszłość

Nauka języka angielskiego to nie jedyna umiejętność, która jest dla nas ważna. W rozwoju dziecka liczy się każdy zmysł i każda umiejętność, dlatego też rozwój sensoryczny jest dla nas niezwykle ważny. Z przyjemnością zabieramy również maluchy na wycieczki, przedstawiamy im ciekawych gości oraz organizujemy przedstawienia, podczas których każdy maluch może zaprezentować swoje umiejętności.

Wierzymy, że właściwa komunikacja to nie tylko słowa, ale również mowa ciała oraz umiejętności interpersonalne, dlatego też pomagamy maluchom w nauce nawiązywania relacji i rozwiązywania konfliktów. Dla nas każdy maluch jest ważny, tak samo jak jego umiejętności i talenty, dlatego do każdego z naszych podopiecznych podchodzimy indywidualnie. W naszym niepublicznym przedszkolu dwujęzycznym wszystko jest możliwe!

Zapraszamy rodziców do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Jeśli chcesz poznać nasze przedszkole językowe oraz naszych nauczycieli – zadzwoń do nas już dzisiaj!

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Święty Mikołaj nas odwiedził

Najlepsza sala zabaw - Sensorysie

Happy Thanksgiving everyone!

Kolejne przedstawienie teatru Gargulec