Skontaktuj się z nami Telefon tel. 698 989 783 lub Skrzynka pocztowa info@biglittlethings.edu.pl
PL EN
Telefon Ikona poczty elektronicznej
Banner strona główna Little Things Matter
DWUJĘZYCZNOŚĆ
Ikona

Immersja

Aby zaistniała autentyczna dwujęzyczność, musimy dokonać zanurzenia w języku przez kilka godzin dziennie.

Ikona

Jolly
Phonics

To bardzo efektywna metoda nauki czytania i pisania w języku angielskim, stosowana w szkołach również w odniesieniu do dzieci angielskojęzycznych.

Ikona

Super simple
songs

Sprawiają że każde zajęcia są dynamiczne i wesołe. Łatwe do opanowania piosenki na każdą okazję, gry i zabawy - angielski sam wchodzi do głowy.

Ikona

Autorskie
Programy

Nasi nauczyciele są profesjonalistami – sami opracowują program pracy z dziećmi bazując na podstawie programowej oraz STEAM curriculum...

Ikona

Native
Speaker

Nauczyciele angielskojęzyczni zatrudnieni w BLT to entuzjaści pracy z dzieciakami. Pochodzą z krajów anglosaskich (USA, RPA, Australia, Irlandia).

Czytaj więcej
Video
JAK UCZYMY:
Ikona

Projekty

Ikona

Sensoryka
i doświadczenie

Ikona

Czytanie
i pisanie

Ikona

Mali Przyrodnicy

Ikona

Matematyka

Ikona

Ruch

Ikona

Zajęcia poranne

Ikona

Zajęcia popołudniowe dodatkowe

Ikona

NVC

Ikona

Goście w przedszkolu

Ikona

Wycieczki

Ikona

Z Rodziną

Czytaj więcej
Ikona instagrama
Polub nas na
Instagramie
@biglittlethingspreschool
Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

Skontaktuj się z nami
JAK UCZYMY:

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa Włochy

Każdy rodzic chce dla swojego malucha wszystkiego, co najlepsze. Czy wiesz, że właśnie z tego powodu warto zadbać też o dobry wybór przedszkola? Nasze przedszkole dwujęzyczne na warszawskich Włochach to inwestycja w przyszłość twojego dziecka – wspomagamy właściwy rozwój oraz pomagamy w zdobyciu wiedzy, która ułatwi funkcjonowanie malucha w przyszłości.

Wiemy, jak ważny jest rozwój sensoryczny dzieci, dlatego też staramy się dostarczyć im jak najwięcej zabaw i zajęć, które wspomogą prace poszczególnych zmysłów. Organizujemy warsztaty na świeżym powietrzu, zapraszamy gości i zabieramy maluchy na wycieczki, aby mogły rozpocząć własną eksplorację otaczającego ich świata.

Niepubliczne przedszkole Włochy – wspomóż rozwój swojego dziecka

To, co jest dla nas najważniejsze to przede wszystkim rozwój językowy. Przedszkole dwujęzyczne wprowadza maluchy w świat różnych języków, co ułatwia naukę na dalszym etapie edukacji, ale też i wspomaga naukę komunikacji. Zajęcia językowe prowadzone są przez wykwalikowanych nauczycieli, którzy pochodzą z krajów anglojęzycznych – między innymi USA, Irlandii czy Australii, dzięki czemu komunikacja z dziećmi przebiega w swobodnej atmosferze.

Nauka języków obcych na wczesnym etapie rozwoju pobudza neurony odpowiedzialne za naukę języków obcych, dzięki czemu w przyszłości zdobywanie nowej wiedzy będzie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze, a tym samym maluch będzie mógł zdobywać szczyty, które tylko sobie zapragnie!

Przedszkole językowe – marzenia na wyciągnięcie ręki

Prywatne przedszkole językowe na Włochach to pierwszy krok ku przyszłości twojego dziecka. Zajęcia, które prowadzimy są formą zabawy, która dostarcza wiele radości, a przy okazji rozwija indywidualne talenty i umiejętności każdego malucha. Wspólne śpiewanie to nie tylko nauka słówek, ale też i rytmika, która wspomaga rozwój słuchu oraz ruchu.

Nasze przedszkole dwujęzyczne jest otwarte na nowych podopiecznych oraz ich rodziców – zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy nasz program. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko rozwinie w naszym przedszkolu anglojęzycznym swoje umiejętności i talenty! 

Zaufaj nam i naszym wykwalifikowanym nauczycielom, którzy poprzez zabawę rozbudzą wyobraźnię twojego dziecka.

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Święty Mikołaj nas odwiedził

Najlepsza sala zabaw - Sensorysie

Happy Thanksgiving everyone!

Kolejne przedstawienie teatru Gargulec