Skontaktuj się z nami Telefon tel. 698 989 783 lub Skrzynka pocztowa info@biglittlethings.edu.pl
PL EN
Telefon Ikona poczty elektronicznej
Banner strona główna Little Things Matter
DWUJĘZYCZNOŚĆ
Ikona

Immersja

Aby zaistniała autentyczna dwujęzyczność, musimy dokonać zanurzenia w języku przez kilka godzin dziennie.

Ikona

Jolly
Phonics

To bardzo efektywna metoda nauki czytania i pisania w języku angielskim, stosowana w szkołach również w odniesieniu do dzieci angielskojęzycznych.

Ikona

Super simple
songs

Sprawiają że każde zajęcia są dynamiczne i wesołe. Łatwe do opanowania piosenki na każdą okazję, gry i zabawy - angielski sam wchodzi do głowy.

Ikona

Autorskie
Programy

Nasi nauczyciele są profesjonalistami – sami opracowują program pracy z dziećmi bazując na podstawie programowej oraz STEAM curriculum...

Ikona

Native
Speaker

Nauczyciele angielskojęzyczni zatrudnieni w BLT to entuzjaści pracy z dzieciakami. Pochodzą z krajów anglosaskich (USA, RPA, Australia, Irlandia).

Czytaj więcej
Video
JAK UCZYMY:
Ikona

Projekty

Ikona

Sensoryka
i doświadczenie

Ikona

Czytanie
i pisanie

Ikona

Mali Przyrodnicy

Ikona

Matematyka

Ikona

Ruch

Ikona

Zajęcia poranne

Ikona

Zajęcia popołudniowe dodatkowe

Ikona

NVC

Ikona

Goście w przedszkolu

Ikona

Wycieczki

Ikona

Z Rodziną

Czytaj więcej
Ikona instagrama
Polub nas na
Instagramie
@biglittlethingspreschool
Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama Zdjęcie z instagrama

ZAPISZ SWOJE DZIECKO

Skontaktuj się z nami
JAK UCZYMY:

Przedszkole dwujęzyczne Warszawa-Śródmieście

Przyszłość i rozwój twojego dziecka jest w twoich rękach! Czy wiesz, że edukacja przedszkolna ma duże znaczenie dla rozwoju umiejętności społecznych? To właśnie w przedszkolu maluchy nawiązują pierwsze społeczne interakcje, które ułatwiają funkcjonowanie w dorosłym życiu. W placówkach przedszkolnych nauczyciele dbają również o rozwój sensoryczny i o edukację maluchów, dzięki czemu są one ciekawe świata i chętnie sięgają po wiedzę.

Przedszkole językowe to dodatkowy atut, bowiem to właśnie na tym etapie życia malucha dużo łatwiej zaszczepić w nim możliwość komunikacji w dwóch językach. Dzieci w wieku przedszkolnym doskonale przyswajają wiedzę, a obcowanie z drugim językiem ułatwia późniejszą naukę.

Najlepsze przedszkole dwujęzyczne w Śródmieściu dla twojego malucha!

W naszym przedszkolu anglojęzycznym pracują nauczyciele, którzy nie tylko posiadają ogromną wiedzę merytoryczną, ale również porozumiewają się w języku angielskim – pochodzą z krajów anglojęzycznych, w tym z Irlandii, USA, Australii i RPA. Swobodna komunikacja pomaga maluchom w oswojeniu się z różnorodnymi akcentami, a także dzięki zabawie w zapamiętaniu słówek.

W naszym programie oprócz zabaw rozwijających dziecięce zdolności nie zabraknie również zabawy, w której wykorzystujemy muzykę – proste, ale jednocześnie rytmiczne piosenki doskonale wspomagają naukę języka obcego i pomagają maluchom w nauce.

Rozwój sensoryczny i językowy w prywatnym przedszkolu w Śródmieściu

Do naszego prywatnego przedszkola w Śródmieściu zapraszamy wszystkie maluchy oraz ich rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci wspaniałej przyszłości. Podczas dni otwartych mogą państwo poznać naszą placówkę oraz nauczycieli, którzy przedstawią program oraz autorskie metody pracy.

W naszej placówce dbamy o to, aby każdy dzień był przygodą – organizujemy wycieczki, spotkania z gośćmi specjalnymi, a także przedstawienia, dzięki którym każdy maluch może spełnić swoje marzenia. Przedszkole językowe w Śródmieściu to gwarancja prawidłowego rozwoju dziecka oraz pomoc w nauce języka obcego, co zaowocuje w przyszłości. Pozwól nam przekazać swojemu maluchowi wiedzę w zabawie i podczas atrakcyjnych zajęć.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu – niepubliczne przedszkole w śródmieściu do prawdziwa baśniowa i dwujęzyczna kraina, w której zadbamy o przyszłość twojego dziecka. Jesteśmy do twojej dyspozycji przez cały czas i z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania.

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Święty Mikołaj nas odwiedził

Najlepsza sala zabaw - Sensorysie

Happy Thanksgiving everyone!

Kolejne przedstawienie teatru Gargulec