Skontaktuj się z nami Telefon tel. 698 989 783 lub Skrzynka pocztowa info@biglittlethings.edu.pl
PL EN
Telefon Ikona poczty elektronicznej

Nasz Zespół

Na stanowiskach nauczycieli wychowania przedszkolnego pracują u nas osoby z dyplomami uznanych uczelni.

Niektóre z naszych wychowawczyń, rozpoczynały pracę w Big Little Things od stanowiska asystentki i są z nami od początku istnienia przedszkola.

Specjaliści prowadzący zajęcia dodatkowe są znanymi w swoich branżach profesjonalistami
i jednocześnie wrażliwymi, gotowymi do pracy z najmłodszymi, ludźmi.

Marta Biskupska

dyrektor pedagogiczna

Pracą przedszkola, od jego powstania, kieruje Marta Biskupska – dyrektorka pedagogiczna, logopeda, terapeutka ręki.

Dba o dobór najlepszych specjalistów do pracy z dziećmi, zwracając uwagę nie tylko na ich kwalifikacje i doświadczenie, ale także na empatię i pełne szacunku podejście do podopiecznych.

dr Natalia
Bobryk-Deryło

dyrektor zarządzająca, dyrektor programu angielskiego, metodyk językowy

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz nauczycielskiego kolegium języka angielskiego na tej samej uczelni. Metodyką nauczania zajmuję się od początku studiów, zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Jestem założycielką Przedszkola Primrose, które od dziesięciu lat kształci młodych warszawiaków w systemie dwujęzyczności oraz dyrektorką zarządzającą Przedszkola BLT. Aby odetchnąć od zarządzania i nie zapomnieć na czym polega praca nauczyciela, uczę też edukacji obywatelskiej w Saskiej Szkole Realnej. Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków. Kocham psy, a w wolnych chwilach odnawiam stare meble.

właścicielka

Fascynuje mnie z jaką łatwością i radością dzieci zdobywają wiedzę i umiejętności. Chciałam stworzyć miejsce, które jest przyjazne i bezpieczne, ale też, w którym mali ludzie mogą wykorzystywać w pełni potencjał, który w nich drzemie. Jako mam czwórki dzieci: dwójki dwujęzycznych i dwójki trójjęzycznych, na co dzień obserwuję łatwość z jaką małe dzieci w naturalny sposób uczą się języków, z którymi mają kontakt i jestem przekonana, że właśnie przedszkole to ten etap edukacji, w którym najlepiej zacząć rozwijać kompetencje językowe.

I joined the BLT team September 2023 as an English teacher. I’m from the USA with 15 years of experience working with young learners.  I prefer the interactive approach to my teaching. Keep it fun and engaging.

I’m passionate about travel and curious to discover new people and cultures. You will often find me attending yoga classes and hiking when possible.

Hello! I am from South Africa and I heve worked at the Big Little Things preschool since August 2021.

My enthusiasm for exploring new places, immersing myself in literaturę and approaching various forms of art adds a unique dimension to my teaching approach.

My job is simply to make English learning fun!

Mam prawie dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w przedszkolu. Z wykształcenia jestem nauczycielką języka polskiego, wychowania przedszkolnego i logopedą. Moi pedagogiczni guru to Janusz Korczak, Jesper Juul i Marek Kaczmarzyk. Wierzę, że warunkiem koniecznym do skutecznej pracy z dziećmi jest zbudowanie więzi opartej na obustronnym zaufaniu, szacunku i empatii. Gdy mam wolny czas słucham muzyki lub podcastów. Interesuję się malarstwem, architekturą i dziewiętnastowiecznymi powieściami.

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, a także studia magisterskie w zakresie diagnoza i terapia pedagogiczna. Uwielbiam prowadzić wszystkie zajęcia, ale najbardziej uczyć dzieci matematyki oraz czytania. W tym zakresie posługuje się metodami kodowania na dywanie, wiatraka matematycznego, dziecięcej matematyki, matplanety i metody symultaniczno – sekwencyjnej. Poza tym z rozmachem realizuje projekty. Patrzenie jak dziecko rozwija się na moich oczach daje mi największą satysfakcje w pracy. Lubię jeździć na rowerze, podróżować.

Jestem wychowawcą grupy czterolatków.

Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując zarówno w szkołach, jak i przedszkolach, a także uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach (m.in. terapia ręki, ocenianie kształtujące, pozytywna dyscyplina). Lubię pracę metodą projektów, ponieważ daje ona dużo możliwości i swobody. W relacji z dziećmi cenię sobie poczucie bezpieczeństwa, zaufanie i komunikację – to sprawia, że dzieci są otwarte i szczęśliwe. Kiedy mam czas dla siebie podróżuję, czytam książki i jeżdżę na rowerze.

Mam na imię Irmina i obecnie pracuję z 5-latkami, czyli z grupą Jeżyków. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczo- Humanistycznym w Siedlcach.

Staram się dostrzegać indywidualne potrzeby każdego dziecka oraz kształtować w nich samodzielność. Lubię z dziećmi żartować, a ich radość i naturalna wdzięczność napędza mnie do pracy. Dla dzieci jestem nauczycielem, ale również przyjacielem – wspieram i przytulam. W mojej pracy ważne jest dla mnie zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa oraz przyjaznej atmosfery. Chcę żeby czuły się ważne, pewne siebie i niezależne.

Pracuję w BLT od 2021 roku. Studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na UKSW. W codziennej pracy najważniejsze jest dla mnie to, by dzieci czuły się bezpieczne i obdarzone uwagą. Duży nacisk kładę na rozwój samodzielności swoich podopiecznych oraz na to, by wyrośli oni na ludzi empatycznych i kreatywnych. Uwielbiam czytać książki oraz śpiewać z dziećmi. Gdy tylko mam czas to spaceruję, odkrywam nowe restauracje i spędzam czas z rodziną.

Pracuję w BLT od marca 2019 roku. Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej. W tej chwili jestem wychowawczynią grupy trzyletnich Niedźwiadków. W pracy z dziećmi największą uwagę zwracam na rozwój sfery społeczno-emocjonalnej. Uwielbiam dzielić się z dziećmi uśmiechem i radością. W wolnych chwilach podróżuję, czytam książki i spędzam czas z najbliższymi.

PSYCHOLOG

Od 2018 roku współpracujemy z dr Anetą Babiuk-Massalską, psychologiem dziecięcym, specjalizującym się w rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.