O Nas

Jesteśmy pasjonatami pracy z dziećmi i prawdziwie dwujęzycznego nauczania. Lubimy razem biegać, skakać, tańczyć, sadzić rośliny i piec chleb - oczywiście wszystko po angielsku pod okiem wykwalifikowanego wychowawcy - native spekaera!

Nasze przedszkole wyrosło z sukcesu znanego już Przedszkola Primrose, od pięciu lat z sukcesem uczącego po angielsku młode warszawskie urwisy.

Chcemy aby Przedszkole Big Little Things było miejscem gdzie maluchy czują się dobrze i bezpiecznie, aby każdego dnia poznawać świat. Ich sprawy są naszym priorytetem. Bo Małe jest Ważne.

Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2//lib/php/lista_pliki.php) is not within the allowed path(s): (/home/skornik2/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/skornik2/domains/biglittlethings.edu.pl/public_html/elementy/artykul_s.php on line 269